İnsan ve Hayat Dergisi


>>> satın almak veya abone olmak için tıklayınız<<<


Dergi, Mart 2010’da yayın hayatına başladı. Hayatın içerisinden insanı bulup onu layık olduğu değere çıkartma gayesi ile yola çıkan dergi, kirlenen toplum hafızasını temizleme düsturuyla ulaştığı her insanın hayatında ayrı bir güzellik kapısı açmaya devam ediyor.

Etkili yazarları ile sizin için en doğru sosyal bakış açısını yakalamaya çalışan İnsan ve Hayat Dergisi, her geçen gün yeni yazar ve okurlarıyla büyümesini sürdürüyor. 

Siz de hayatı daha iyi anlamak ve insan dünyasında farklı bakış açıları yakalamak istiyorsanız bize katılabilirsiniz.


Yedikıta Dergisi


>>> satın almak veya abone olmak için tıklayınız<<<


Çamlıca Basım Yayın bünyesinde aylık olarak yayınlanan Yedikıta Tarih ve Kültür Dergisi, Eylül 2008’de yayın hayatına başladı. Tarihî, ilmî ve kültürel konularda temel kaynaklar ve tarihî belgeler eşliğinde titizlikle hazırlanan dergimiz doğruları, millî ve manevî değerler çerçevesinde ele alma prensibiyle geniş bir okuyucu kitlesine hitap etmektedir.

Dergimiz, tarihin kuru bir bilgi yığını yahut ideolojik bir alet değil, ibret alınacak ve geleceğe ışık tutacak bir vasıta olduğunu düşünerek okurlarına tarih sevgisini ve şuurunu kazandırabilmeyi esas almıştır. Bunun için, gerçekleri saptırmadan, suistimal etmeden, abartmadan, millî ve manevi değerler çerçevesinde ele almak Yedikıta Dergisi’nin başlıca prensibidir.

Her sayısında okurlarına hediye ettiği birbirinden orijinal, tarihî ve kültürel kıymeti olan eklerin yanında belirli periyodik aralarla şehirlere özel sayılar çıkarmaktadır. Dergimiz, yurtiçinde olduğu gibi Amerika, Avrupa, Afrika, Balkan ülkeleri, Ortadoğu, Orta Asya ve Uzakdoğu ülkelerindeki okuyucularımıza da ulaştırılmaktadır.


Çamlıca Çocuk Dergisi


>>> satın almak veya abone olmak için tıklayınız<<<


“Eğitimde Sevgi Eli” düsturuyla yola çıkan ve bu doğrultuda yayınlarına devam eden Çamlıca Çocuk, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza yönelik yayın faaliyetleri yapmaktadır.

Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan kitaplar kısa sürede okuyucularından olumlu tepkiler almaktadır. 2010-2011 Eğitim sezonunda piyasaya çıkan Okul Öncesi Eğitim Seti ile yayın hayatına hızlı bir giriş yapan Çamlıca Çocuk, her yönüyle kalitesini uluslararası standartlarda tutarak yayınlarına yenilerini ekleyecek ve hızla büyüyecektir.