SEÇKİN KİTAPLARIN ADRESİ

Kitap tıpkı bir pusula gibi insana yol gösterir. O halde değerli, faydalı ve seçilmiş eserleri çok okumalı, çok kitap okumak yerine faydalı kitapları çok okumalı, ciddi eserler tetkik edilmelidir. “ Oku, ne okursan oku, yeterki oku” değil, seçerek okumalıdır.


Cesedin hayatını devam ettirebilmesi için maddi gıdaya ihtiyaç duyduğu gibi ruhun da gıdaya ihtiyacı vardır. Cesedin zararlı gıdalarla zehirlenme, tedavisi mümkün olmayan hastalıklara yakalanma ihtimali bulunduğu gibi ruhun da zehirlenme ihtimali vardır; o halde ruhun gıdası olan ilim de her kitaptan alınmamalı, seçilerek alınmalıdır.


Basın yayın ve kitap satış faaliyetlerimizde gayemiz doğru bilgiyi, doğru eserler vasıtasıyla insanlara ulaştırmak; bu hassasiyete sahip kitapları tavsiye etmek ve okuyuculara ulaştırmaktır.


Fazilet Neşriyat ve Çamlıca Basım Yayın A.Ş yayınlarımızın Fazilet Çocuk, Çamlıca Çocuk, Çamlıca Genç, Sarayburnu Kitaplığı, Hasbahçe Kitaplığı, Hamidiye Kitaplığı, Nadir Eserler Kitaplığı, Yedikıta Kitaplığı, İnsan ve Hayat Kitaplığı markalarımıza ait eserlerle birlikte; diğer yayınevlerinden özenle seçilmiş eserler camlicakitap.com adresimizde istifadenize sunulmuştur.


Çamlıca Kitap’ın yayın ve kültür dünyamıza katkıda bulunması temennisiyle…


   SIKÇA SORULAN SORULAR


   Çamlıca Kitap web sitesi hangi firmaya bağlıdır?


   Çamlıca Kitap web sitesi Çamlıca Basım Yayın A.Ş.'nin internette yer alan batı avrupa kitap satış şubesidir.


   Burada satılan bütün kitaplar Çamlıca Basım Yayın'da mı neşredilmektedir?


   Satışını yaptığımız bütün kitaplar, üst menüde yer alan "Yayınevleri" kısmından tasnifine ulaşabileceğiniz üzere; orada ismi yer alan yayınevleri tarafından yayınlanmaktadır. Sadece; Fazilet Neşriyat, Çamlıca Basım Yayın, Saray Burnu Kitaplığı, Çamlıca Çocuk ve Fazilet Çocuk Yayınları bünyemizde neşredilmektedir.


   Siteye eklenen kitaplar hangi kıstaslara göre eklenmektedir?


   Sitemizde yer alan bütün eserler, Çamlıca Basım Yayın bünyesinde yer alan ilmî bir heyet tarafından tetkik edilerek istifadenize sunulmaktadır. Gayemiz, dinî ve ictimaî mevzularda hassasiyete önem veren okuyucularımıza kolaylık sağlamaktır.


   Sitenizde kendi kitaplarımızın satışını gerçekleştirmemiz mümkün mü?


   Çamlıca Kitap web sitesi olarak, ticari maksatlar çerçevesinde değil, belli mes'uliyetleri dikkate alarak hareket etmekteyiz. Yayınladığımız eserlere referans olduğumuz ve onları tavsiye ettiğimiz gerçeğini göz önünde bulundurarak karar veriyoruz. Bu nedenle lütfen bizimle irtibat kurunuz.